ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama
Saray Halı

Saray Halı

Tarih 16 Ocak 2010, 20:56

Saray Halı 1972 yılında Anadolu'da köklü bir tarihsel geçmişe sahip olan Kayseri ilinin Develi ilçesinde kurulmuştur.

Saray Halı 1972 yılında Anadolu`da köklü bir tarihsel geçmişe sahip olan Kayseri ilinin Develi ilçesinde kurulmuştur.

1975 yılında 350 çalışanı ile ilk üretimini gerçekleştiren fabrika, bugün 1400 çalışanıyla 500.000 m2 açık, 100.000 m2 kapalı alan üzerinde üretim yapan yatay ve dikey entegre bir tesistir.

Modern makine halısı teknolojisinin takipçisi ve uygulayıcısı olan Saray Halı, dünyadaki en yüksek teknolojiyi takip eden entegre firmaların başında gelmektedir. Yüksek kalite dokuma tekniğinde, yılda yaklaşık 7.000.000 m2 halı üretimi ile Türkiye`nin 500 büyük firması arasında üst sıralarda yer alan ve dünyanın en büyük makine halısı üretimi yapan firmalarından biridir.

Üretimde, hammadde olarak fabrikaya giren tüm ürünler halı olarak çıkar. Geçen 28 yıllık süreç içerisinde satış ve pazarlama ağı genişlemiş, Türkiye`nin çeşitli bölgelerinde modern showroomlarıyla hizmet veren 22 bölge müdürlüğü kurulmuştur. Bölge müdürlükleri, geniş satış ve pazarlama filosuyla tüm Türkiye genelinde yaygın perakendecilerimize ve tüm tüketiciye Saray Halıları`nı direkt ulaştırmaktadır.

Saray Halı` nın önceliği olan kalite kontrol aşamasında üretimden çıkan halılar tek tek kontrol edilerek ambalajlanmakta barkod ve garanti belgeli olarak Türkiye ve Dünya pazarına sunulmaktadır.

Saray Halı; ebat, desen, renk zenginliği, tüketici beklenti ve ihtiyaçlarına göre kendini yenileyebilmesi, kalitesinden taviz vermeyen hizmet anlayışı çağdaş ve profesyonel yönetim, ile Türkiye ve dünya pazarlarında lider konumunda aranan isim olmuştur. Saray Halı Türk makine halıcılığında, kendine düşen payı gerçekleştirmekte ve kalitede öncülüğünü her zaman ispatlamaktadır.

İLKELER VE KALİTE
Toplam kaliteye ulaşmada önemli bir adım sayılan ISO 9000 çalışmaları tamamlanmış, 1997 yılında Türk Standartları Enstitüsü?nden TSE ISO EN 9000 belgesi alınmıştır. Saray Halı Türkiye'de makine halısı sektöründe TSE ISO EN 9000 Kalite Sistem Belgesi'ni alan ilk ve tek firma unvanının sahibidir.
Kurulduğu yıldan itibaren Saray Halı gelişen dünya standartlarını takip ederek teknolojisini sürekli yenilemiş, kaliteyi ve tüketici memnuniyetini ön plana almış, ürün çeşidini pazarın beklentilerine göre geliştirmiş ve insana yatırım yapmayı ilke edinerek lider konuma gelen büyük bir marka olmuştur.

Saray Halı Türkiye ve Dünya ülkelerinde kalitesi, zengin ebat, renk ve desen koleksiyonlarıyla en çok tercih edilen halı markasıdır. Ayrıca bugün olduğu gibi yarın da çevre dostu olmaya, eğitilmiş insan faktörüne, önce kalite ve güvenirlilik ilkesine her zaman bağlı kalacaktır.

Bu haber 10358 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Ürünler - Firmalar

türkfleks

türkfleks turkflex, turkfleks, turkflex, turk flex, turkfileks, türkfleks, turkfleks, türk fleks, türkflex, çim halı, halıfle...

eman halı

eman halı spot halıfleks, spot halıser, spot halı flex, spot halı, spot halı fiyatları, spot halı bayileri, spot ucuz halı, s...

ANKET

Bize Nasıl Ulaştınız...?
Tüm Anketler

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE İLETİŞİM
Sitemizde 1211 haber, Video sayfalarımızda 3 video ve Galeriler sayfalarımızda 0 fotoğraf bulunmaktadır.
Haberler 9603491 defa okundu ve 5 yorum yapıldı.
duvardan duvara halı |ithal duvar kağıtları | Halı Saha | Dekoratif Aynalar | Halıfleks| Dekoratif Ayna Üreticisi | Duvar Kağıdı Fiyatları | Halıfleks| Bukle Halı

Tüm Hakları Saklıdır halı saha suni çim halı halı halıfleks bukle halı cami halısı jel tabanlı yolluk çim halı mineflo pvc yer döşemesi laminant parke kaymaz tabanlı halı oto paspas ev paspas iş paspas
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Tasarım: Ece Medya