ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama
muşamba yer döşeme

muşamba yer döşeme

Tarih 11 Aralık 2011, 19:44

8,50 TL. den başlayan fiyatlarla, konut tipi pvc muşamba yer döşeme, pvc yer döşemesi, Serfloor, ucuz pvc yer döşemeleri, mineflo, pvc yer döşemeleri, vinil yer döşemesi, muşamba yer döşemesi, münoflo,halıfleks üstüne zemin muşamba, minoflo,mineflö, müneflö, Konforlu, Rahat, Esnek, Estetik, Gözalıcı, Sağlıklı, Uyumlu Desen, Renk Alternatifli, Dayanıklı Yer Döşemeleri için bizi arayınız... Tel: 0212 477 02 90

PVC YER DÖŞEMESİ

sağlıklı, konforlu, estetik, hijyenik, dayanıklı    

yaşam alanlarının vazgeçilmez zemin kaplaması...


8,50 TL'den Başlayan Fiyatlarla...

 

DANIŞMA HATTI:  0212  477  02  90


www.duvardanduvara.comPvc Yer Döşemesi, Pvc Yer Döşeme, Pvc Zemin Kaplaması,
Poly Vinyl Chloride (PVC) PVC Yer Kaplama ürünleri, istenilen renk, doku, desen seçeneklerinin her birini ayrı ayrı yada hepsini bir arada bulabileceğiniz, görsel zenginliğin oluşturulacağı zeminleri ekonomik, dayanıklı, kaliteli, kolay uygulanan rulo tabaka halinde serilen cazip zemin döşeme malzemesidir. ekonomik birçok avantajının yanısıra düşündüğünüz bir başka kaplama malzemesinin her birini görünüş olarak taklit edebilir.

 

 
PVC YER DÖŞEMELERİ
 
Kullanmak istediğiniz her mekanda mekanınız ile uyum gösterecek, doku, renk ve desen alternatifleri bulunmaktadır. Pvc Yer Döşemesi İşyeri, Okul, Hastane, Ev, Spor Salonları, Kreş, Havuz Kenarı, Teras, Mutfak, Banyo, Koridor, Tüm Oda ve Her Tür Mekan için farklı isteklerinize göre desen ve renkleri bulunmaktadır. 
 
İstek ve beklentileriniz için bizi arayabilirsiniz.
  
D A N I Ş M A     H A T T I M I Z :
           
            0212  477 02 90
 
Poli Vinil Clorür, Poly Vinyl Chloride (PVC),

PVC Yer Kaplama ürünleri, istenilen renk, doku, desen seçeneklerinin her birini ayrı ayrı yada hepsini bir arada bulabileceğiniz, görsel zenginliğin oluşturulacağı zeminleri ekonomik, dayanıklı, kaliteli, kolay uygulanan rulo tabaka halinde serilen cazip zemin döşeme malzemesidir. cazip ve avantallarının yanısıra düşündüğünüz bir başka kaplama malzemesinin her birini görünüş olarak taklit edebilir. Baskı teknolojisi bu özelliğin temel nedenidir. Rotogravür baskı ile gerçekçi görüntüler oluşturulur ve koruma katmanının altına yerleştirilir. Üç boyutlu hayallerdeki desenlerin zeminde yer bulacak ürünlere dönüştürüldüğü pvc yer döşemeleri ayrıca, tercihi en çok Granit, Ahşap veya taş görünümlü desenlerde yapılmaktadır.
 
 Poly Vinyl Chloride (PVC)

PVC Yer Kaplama ürünleri, istenilen renk, doku, desen seçeneklerinin her birini ayrı ayrı yada hepsini bir arada bulabileceğiniz, görsel zenginliğin oluşturulacağı zeminleri ekonomik, dayanıklı, kaliteli, kolay uygulanan rulo tabaka halinde serilen cazip zemin döşeme malzemesidir. ekonomik ve avantajlarının yanısıra düşündüğünüz bir başka kaplama malzemesinin her birini görünüş olarak taklit edebilir.

 
 
Baskı teknolojisi bu özelliğin temel nedenidir. Rotogravür baskı ile gerçekçi görüntüler oluşturulur ve koruma katmanının altına yerleştirilir.

Üç boyutlu hayallerdeki desenlerin zeminde yer bulacak ürünlere dönüştürüldüğü pvc yer döşemeleri ayrıca, tercihi en çok Granit, Ahşap veya taş görünümlü desenlerde yapılmaktadır.
     


     Zemine görsel derinlik katmak için koruma katmanına da renk katılabilir. Katılan renk koruma katmanının içine işlediği için rengin aşınması mümkün değildir.


     Desen ve şekillerin yanı sıra yapılan kabartmalar da PVC zemine gerçekçi bir doku katıyor. Kurutma işlemi sırasında vinile istenilen kabartma şekilleri gofraj olarak verilebilir


* PVC döşeme malzemelerinin ürün çeşitliliği çok fazladır. Yapılan ilk hata toplam kalınlığa göre karar vermektir. pvc yer döşemesinin toplam kalınlığından daha önemli olan overlay kalınlığıdır.

   

* PVC yer döşeme malzemesinin kalın olması, daha iyi, daha kaliteli olduğu anlamına gelmez,
önemli olan üst tabaka, (çizilmezlik tabaka kalınlığı) overlay aşınma tabakasının kalınlığıdır.


* Konutlarda kullanılacak PVC yer döşeme malzemelerinin üst tabaka kalınlığı minimum 0,20 mm (200 micron) olmalıdır.

* Büro tipi hafif ticari ürünlerde ise minimum 0,25 mm (250 micron) kalınlık aramanız yeterlidir.

* Bürodan daha yoğun kullanılan işyeri, showroom, mağazalar  ve orta yoğunluktaki ticarethanelerde ise minimum 0,30 mm (300 micron) maksimum 0,50 mm (500 micron) kalınlık aramanız yeterlidir.

*  Çok yoğunluğu olan İşyeri, Dersane, Okul, Showroom gibi yerlerde  ise  0,70 mm (700 micron)  kalınlıkta ürün tercih etmeniz gerekmektedir.

 
* Bu değerler  kullanılması düşünülen alanlara  mekanlara göre cazip fiyatlı insan ve eşya trafiğine göre dahada artarak devam eder.

* PVC çeşitlerine göre montaj işlemleri de farklılaşır. Döşemenin yapılacağı alana göre, zemine yapılması gereken işlemler, döşeme malzemeleri ve döşeme şekli farklılıklar gösterir.

* PVC yer döşemesini evinizde, işyerinizde, hastanelerde,  bilgi işlem odaları, ağır sanayi işletmeleri, ofisler, okullar, fabrikalar gibi daha pek çok alanda kullanabilirsiniz.

* Yukarıda saydığımız ürünler Heterojen PVC Zemin Kaplama malzemeleridir ayrıca başka üretim metodu ile üretilen,  Homojen PVC Zemin Kaplamaları için diğer haberimize bakınız.

* Ürünlerimizin Sektöre göre farklı sertifikaları vardır, firmamız kullanım alanınız ve ihtiyacınıza göre gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır.

 
 
KAYNAK:
ZEMİN KAPLAMALARI UZMANI ALİ EMAN
 
 

D A N I Ş M A  H A T T I
TELEFONLARIMIZ:
 
0212 477 02 90
0212 538 38 89
0212 617 99 29
 
FAX:
0212 479 12 02
 
E-MAİL:

Bu haber 34724 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

PVC Yer Döşemesi

akustik pvc zemin kaplama

akustik pvc zemin kaplama vinyl, acoustic vinil, akustik, pvc, ses emici, ses yalıtımlı, kalın pvc, vinil, akustik zemin kaplamasi, zemin aku...

spot pvc zemin kaplama

spot pvc zemin kaplama spot pvc zemin kaplaması, spot pvc zemin kaplama, pvc yer döşeme spot, spot pvc yer döşeme, spot pvc zemin kaplamas...

ANKET

Bize Nasıl Ulaştınız...?
Tüm Anketler

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE İLETİŞİM
Sitemizde 1211 haber, Video sayfalarımızda 3 video ve Galeriler sayfalarımızda 0 fotoğraf bulunmaktadır.
Haberler 9603570 defa okundu ve 5 yorum yapıldı.
duvardan duvara halı |ithal duvar kağıtları | Halı Saha | Dekoratif Aynalar | Halıfleks| Dekoratif Ayna Üreticisi | Duvar Kağıdı Fiyatları | Halıfleks| Bukle Halı

Tüm Hakları Saklıdır halı saha suni çim halı halı halıfleks bukle halı cami halısı jel tabanlı yolluk çim halı mineflo pvc yer döşemesi laminant parke kaymaz tabanlı halı oto paspas ev paspas iş paspas
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Tasarım: Ece Medya