ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama
halı saha fiyatları

halı saha fiyatları

Tarih 07 Nisan 2012, 11:35

halı saha fiyatı, spor çim halı fiyatı,sentetik çim saha fiyatı,fiyatı ucuz halı saha halısı,ucuz sentetik çim halı saha halısı, ucuz sentetik futbol çim halısı, ucuz açık futbol sahası, ucuz kapalı futbol saha halısı, ucuz sentetik çim, ucuz suni çim halı saha, suni çim saha, ucuz halı saha halısı, ucuz sentetik çim halı, ucuz suni halı saha, ucuz futbol çim saha, en ucuz futbol çim saha halısı, en ucuz halı saha halısı, en ucuz suni çim halısı, en ucuz çim halı, en kaliteli ve en cazip fiyatlı çim halılar için bizi arayınız...Tel: 0212 477 02 90

halı saha fiyatı

 

 

 

   
DANIŞMA HATTI:  0212  477  02  90
 
 


EN UCUZ HALI SAHA HALISI İÇİN BİZİ ARAYINIZ.
 
Danışma Hattı: 0212 477 02 90 - 0212 538 38 89
 
Halı Saha Çimi
Suni Çim , Sentetik Çim Halı Sahalar ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular,
Kapalı halı saha, açık halı saha, basketbol sahası, tenis sahaları inşaatları, suni çim ve dekorasyon amaçlı çim kaplamaları ve satışı konusunda uzman EMAN HALI SANAYİİ halısaha yapımında Türkiye nin öncü kuruluşlarından biridir. Türkiye de uzun yıllardır yüzlerce kapalı halı saha ve açık halı saha inşaasında olduğu kadar basketbol sahası, tenis sahası, oyun parkları yapımında da birçok ilke imza atmıştır.

  açık halı saha - çim halı

Halı Saha Çimi

                       AÇIK   HALI   SAHA                   


Açık halı saha ve kapalı halı saha yapımı uzmanlık isteyen bir iştir. EMAN HALI bugüne kadar yapmış olduğu yurt içi ve yurt dışı halı sahalarıyla kendini ispatlamış bir kuruluştur. Her sektörde olduğu gibi halı saha yapımında da uzman olmayan birçok kuruluş çeşitli hilelerle fiyat düşürerek yada başka yollara başvurarak halı saha yapımında siz değerli müşterilerimizi aldatmaya yönelik çabalar sarfetmektedirler. Halı saha maliyetleri ve halı saha yapımı konusunda teklif alırken siz değerli müşterilerimize önerebeileceğimiz şeylerden biri çalışacağınız firmaların referanslarına, yaptığı işlere bakmanız ve gerçekten o işleri firmanın yapıp yapmadığını araştırmanızdır.

Soru     : Halı saha standart ölçüleri nedir ?

Cevap  : Halı saha standart ölçüleri tamamen yatırımcının alanI ile imkan ve istekleri doğrultusunda oluşur. Bu konuda standart bir ölçü yoktur. Ancak çoğunlukla karşılaşılan halı saha ölçüleri ;

 
20*40=800 m2 
 
25*40=1000 m2 
 
25*45=1125 m2
 
30*50=1500 m2'dir.

 

 
Soru     : Suni çim,sentetik çim halı saha yapımı kaç gün sürer ?
 
Cevap  : Bu sahanın metrajı ile ve yapılacak işleri ile de alakalıdır.1500 m2 olan bir halı saha yapımı 6-7 gün sürer.Temelden yani   anahtar teslimli yapımlarda bu süre  30 gün civarında sürer.
 
Soru     : Halı saha komple anahtar teslim fiyatınız nedir ?
 
Cevap  : Bu halı çeşitlerine göre ve suni çim döşetmek istediğiniz alanın metrajına göre değişmektedir.
 
Soru     : İstanbul dışında yada ülke dışındaki sahalara suni çim,sentetik çim kaplıyormusunuz ?
 
Cevap  : Tabiki evet , EMAN HALI SAHA TESİSLERİ Türkiyenin dörtbir yanında ve birçok ülkede binlerce halı saha yapmış ve yapmayada devam etmektedir.
 
Halı saha anahtar teslimi fiyatları için lütfen bizimle irtibata geçiniz,Halı çeşitlerine göre fiyatlar değişmektedir.
 
 
 
 

          HALI SAHAYA SUNİ ÇİM HALI MONTAJI

1. Sıkıştırılmış ve mastarı yapılmış bir numaralı mıcır üzerine mıcırdan suni çim halıyı koruması için Jeotekstil keçe ıslatılarak serilir.

2. Halı sahaya serilen keçe üzerine sentetik çim halılar açılır ve açılan halılar birbirlerine yanaştırılır ve ek yerlerine helmetin bezi yardımı ile poliüretan bazlı çift kompenantlı yapıştırıcı kullanılarak yapıştırılır.

3. Halı sahanın oyun alanı çizgileri yapıştırıldıktan sonra yıkanmış, kurtulmuş ve torbalanmış silis kum 25mm yüksekliğe gelicek şekilde m2'de30 kg halının içine kum dökme makinesi yardımı ile serilir.Halı sahaya uygulaması yapılmış olan kumun sentetik çim'e homojen olarak dağılımını sağlanması için makine ile fırçalanır.

4. Sentetik Cim havları içerisine silis kum uygulamasından sonra ayni şekilde sahaya kauçuk granül uygulaması(m2'de 9kg)yapılır.

Halı saha böylece futbol oynamaya müsait bir şekle getirilmiş olunur.

Not : Halı Sahaya dolgu maddesi atılması otomatik doz ayarlı kum ve granül serme makinesi ile yapılması dolgunun şekilde yayılmasında avantaj sağlamaktadır.

 

                    FUTBOL HALI SAHA YAPIMI

1.HATIL KAZISI YAPILMASI
Mevcut alanda aplike edilen sahanın hatıl betonunun yapılması amacı ile makine marifeti ile hatıl kazısı yapılır, kazıdan çıkan toprak sahadan uzaklaştırılır.

2.BETONARME HATIL YAPILMASI
60cm x 60cm Kesitinde hatıl betonu için çift yüzeyli ahşap kalıp kurulup, kalıp içerisine Ø14 çaplı iki alt, dört üst demir donatı yerleştirilir ve 25 cm ara ile Ø8 çaplı etriye dönülür. Beton atılmadan önce taşıyıcı makasların konacağı hatıl üzerine 10 mm kalınlığında ankraj sacları konulur. Bu sac plakalar özel cıvatalar ile betona sabitlenir. BS25 beton dökülerek kapalı halı sahanın hatılı tamamlanır.

3.MICIR SERİLMESİ VE SIKIŞTIRILMASI
Halı sahanın betonu tamamlandıktan sonra 15 cm yüksekliğinde 4no'lu mıcır halı sahanın alanına makine ile serilip uygun tonajdaki silindir ile sıkıştırılır. Serilip sıkıştırılan mıcır üzerine 10 cm yükseklik sağlayacak şekilde halı sahaya 1no'lu mıcır serilir.Halı saha zemini tesviye edilip halı serilme aşamasına getirilir.

4.KAPALI HALI SAHA ÇELİK KONSTRUKSİYON YAPILMASI
Daha önce etüdü yapılıp porojesi hazırlanan kapalı halı sahanın metal ve (bıranda,aydınlatma,ağ,telçit,suni çim halı) diger malzemeleri hazırlanır. Gövde makaslarına, (sahanın genişliğine göre 12mt-15mt arası) kavis verilir. Ø89x3 mm borudan meydana gelen taşıyıcı ayak makaslarının içerisine, Ø42x3 mm borular diyagonal olarak monte edilir. Konstrüksiyonun uzun kenarına 3 sıra rüzgar bağlantısı Ø42x3mm borudan kaynaklanarak monte edilir. Ø76x3mm borudan meydana gelen gövde makaslarının arasına Ø27x3mm borular çapraz ve diyagonal bağlantılar kaynak ile sabitlenir.Bu uygulama taşıyıcı ayak makasları ile yerde bir birleriyle monte edilir.Birleştirilen makaslar vinç yardımı ile kaldırılıp daha önceden hazırlanan 10mm sac pilakanın üzerine yerleştirilir.Kaldırılan makaslar üzerine 70 cm'de bir Ø42x3mm den oluşan borular yardımı ile aşıklar kaynatılır.Bu aşıklar makasların birbirine olan bağlantılarını sağlar ve bırandanın sarkmasını önler.Bunlara her 6 m de bir bıranda bağlama boruları monte edilir. Konstrüksiyonun uzun kenarına 3 sıra rüzgar bağlantısı Ø42x3mm borudan kaynaklanarak monte edilir.Halı sahanın üst kısmına hava akımını sağlaması için komple havalandırma yapılır.Projektörler için halı sahanın ortasından geçecek şekilde boydan boya yürüme alanı bonte edilir.Bu alana oyuncuların halı sahada top oynarken serinliye bilmesi için su fıskiyeleri de koyulabilir.Halı sahaya giriş kapısı konstrüksiyona ilave edilir. Sahaya uygun kale direkleri ve kale ağları yapılır.Gerekli görüldüğü taktirde kapalı halı sahaya kapalı türübün de halı sahaya bileşik olarak monte edile bilinir.Konstrüksiyon istenilen renkte endüstriyel boya ile boyanır.

5.TEL ÇİT ve AĞ İLE KAPLAMA YAPILMASI
Taşıyıcı makaslara, 50x50 mm göz aralığında, 3,5 mm kalınlığında PVC kaplı daldırma galvaniz fens teli ile kaplanır. Sahanın komple çevresine çelik halat gerilir. Fens telinin üstünden başlanarak, sahanın yan kenarları tüm konstrüksiyonu kaplayacak şekilde 77 numaralı 15x15 cm göz aralıklı paraşüt ipinden imal edilmiş ağ ile kaplanır. Kale arkaları ise çift kat olarak 12x12 cm göz aralığında 77 numaralı paraşüt ipinden imal edilmiş ağ ile kaplanır.

6. AYDINLATMA YAPILMASI
Halı sahanın ortasından geçen yürüyüş alanına(makaslarının)ortasındaki 12 mt yüksekliğindeki alana belli aralıklarla 400W Metal Halide projektörler karşılıklı salgı sollu olarak konstrüksiyona ilave edilir. Aydınlatma sisteminin kablolama işlemleri ile topraklama işlemleri yapılıp aydınlatma panosuna bağlantıları sağlanır. TSE standartlarına uygun olan tüm malzemelerin montajı tamamlanıp sistem çalışır hale getirilir.

7. HALI SAHANIN BRANDA İLE KONSTRUKSİYONUN KAPLANMASI
Halı saha 1.100Dteks, PVC özel laklı, sıcak soğuk hava dirençli,650 gr/m2 ağırlığında, 2 yıl işçilik garantili, 5 mm bağlama urganı ve emniyet kemeri sahanın kenarına köprülü sistem ile kaplanır.Halı sahanın yazın yanlarını daha kolay aça bilmek için bütün yanlarına cırt cırt veya fermuar dikilir.

 
En Ucuz Çim Halı Saha İçin Bizi Arayınız... 

Danışma Hattı:      0212 477 02 90 - 0212 538 38 89

             Fax:         0212 617 99 29 - 0212 479 12 02


SENTETİK ÇİM HALI
SUNİ ÇİM HALI
SENTETİK HALI SAHA HALISI
SUNİ ÇİM SENTETİK HALI
DUVARDAN  DUVARA HALI 
HALI SAHA HALISI
DEKORATİF SUNİ ÇİM HALI
 
55 mm MONAFLEMENT ÇİM HALI
FİFA ONAYLI SENTETİK ÇİM SAHA
FİFA ONAYLI HALI SAHA
GENÇLİK SPOR MÜDÜRLÜĞÜ ONAYLI HALI SAHA
SUNİ ÇİM HALI SAHA
HALI DUVARDAN DUVARA HALI

 


Danışma Hattı:      0212 477 02 90 - 0212 538 38 89
             Fax:         0212 617 99 29 - 0212 479 12 02

Bu haber 7795 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Profesyonel Çim Halı Saha

spot çim

spot çim en ucuz çim halı 8,50 tl.'den başlayan fiyatlarla, spot suni çim, spot suni cim, spot sentetik cim, spot suni ç...

ucuz halı saha halısı

ucuz halı saha halısı ucuz halı saha halısı, ucuz sentetik çim halı saha halısı, ucuz sentetik futbol çim halısı, ucuz açık futbol sahası...

ANKET

Bize Nasıl Ulaştınız...?
Tüm Anketler

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE İLETİŞİM
Sitemizde 1211 haber, Video sayfalarımızda 3 video ve Galeriler sayfalarımızda 0 fotoğraf bulunmaktadır.
Haberler 9603538 defa okundu ve 5 yorum yapıldı.
duvardan duvara halı |ithal duvar kağıtları | Halı Saha | Dekoratif Aynalar | Halıfleks| Dekoratif Ayna Üreticisi | Duvar Kağıdı Fiyatları | Halıfleks| Bukle Halı

Tüm Hakları Saklıdır halı saha suni çim halı halı halıfleks bukle halı cami halısı jel tabanlı yolluk çim halı mineflo pvc yer döşemesi laminant parke kaymaz tabanlı halı oto paspas ev paspas iş paspas
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Tasarım: Ece Medya