ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama
TARKETT ZEMİN ÇÖZÜMLERİ

TARKETT ZEMİN ÇÖZÜMLERİ

Tarih 20 Haziran 2011, 23:27

TARKETT ZEMİN KAPLAMALARI
Zemin endüstrisinde dünya lideri olan Tarkett, 1886 dan bu yana mimarlara, tesis profesyonellerine, müteahhitlere, distribütörlere, zemin döşemecilerine ve son kullanıcılara entegre zemin ve spor yüzeyleri çözümleri sunmaktadır.
İnsanların her gün evde, işte veya sportif aktiviteler sırasında daha kaliteli bir yaşam sürmelerine yardımcı oluyoruz.

TARKETT TÜRKİYE

TARKET YER DÖŞEMELERİ

 

 

Zemin endüstrisinde dünya lideri olan Tarkett, 1886’dan bu yana mimarlara, tesis profesyonellerine, müteahhitlere, distribütörlere, zemin döşemecilerine ve son kullanıcılara entegre zemin ve spor yüzeyleri çözümleri sunmaktadır.

 

 www.duvardanduvara.com

tarket zemin kaplamaları

Dünyanın dört bir tarafında 100’den fazla ülkede hizmet veren Tarkett, 28 üretim tesisi, 50’den fazla satış ve pazarlama ofisinde 8 bin 600 çalışanı ile dünyanın en büyük zemin üreticisidir.

 

Her gün 1 milyon metre kare zemin malzemesi üretip satan Tarkett, müşterilerine özgün bir hizmet sunabilmek için dünyanın önde gelen mimar ve inşaat profesyonelleriyle çalışmaktadır. Bugün Tarkett’in zemin ve spor yüzeyler için ürettiği entegre çözümler, sayısız prestijli mimari referanslar arasında yer almaktadır.

 

İnsanların her gün evde, işte veya sportif aktiviteler sırasında daha kaliteli bir yaşam sürmelerine yardımcı oluyoruz.

 

Tarkett, Türkiye genelinde ülkenin dört bir tarafına dağılmış bayi ağı ile müşterilerimize profesyonel satış, teknik hizmet ve uygulama desteği vermektedir.

 

www.duvardanduvara.com  

tarket laminant parke


Müşteri deneyimleri sonucunda memnuniyette ulaşılan en son nokta Tarkett zemin uygulamaları

 

Tarkett entegre zemin ve yüzey ölçümleri, müşterilerin özgün ihtiyaçlarına hitap etmekte ve son kullanıcılara benzersiz faydalar faydalar sağlanmaktadır. Ürünlerimiz yapı profesyonellerine daha iyi performans sağlayarak hayat boyu randıman sunarken son kullanıcılarda da benzersiz bir konfor hissini uyandırmaktadır. Ferahlığı, huzuru ve güveni arttırarak, ilham ve motivasyon sağlamaktadır.

 

 

www.duvardanduvara.com

tarket pvc yer döşemeleri

Pratik

 

Tarkett, dayanıklı, kolay döşenebilir ve benzersiz yüzey güçlendirme işlemleri sayesinde olağanüstü kolay temizlik ve bakım özelliklerine sahip zemin çözümleri yaratır. Yüksek performanslı bu zeminler müşterilerimiz için en iyi verimliliği ve piyasadaki en düşük hayat boyu yatırım döngüsünü sağlar.

 

www.duvardanduvara.com

tarket lamine parke

Duygusal

Tarkett’in zemin ölçümleri her duyuya çekici gelir ve yaşam kalitesini zirveye çıkartan ortamlar yaratır. Tasarımların, renklerin ve desenlerin geniş çeşitliliği her zaman mükemmel seçim yapmanıza olanak sağlar. Bunun yanı sıra muhteşem akustik performansı sayesinde konforlu ve huzurlu ortamlar sunar.

 

www.duvardanduvara.com

halı- halıfleks

Ekolojik

Sürekli olarak zemin çözümlerimizdeki geri dönüşümlü madde içeriğini arttırmanın yeni yollarını arıyoruz ve daha da fazla malzemeyi geri dönüştürüyoruz. Kaymaya dirençli ve statik elektrik kontrolü sağlayan ürünlerimiz bina güvenlik seviyelerini arttırırken, ürünlerimizin düşük uçucu organik bileşen emisyonları, bulunduğunuz ortamın kalitesini de katkıda bulunur. Tarkett ürünleri mümkün olan en az su, deterjan ve enerjiyle temizlenebilmek üzere tasarladığı için eko dengeyi koruyarak daha az zarar verir.

 

 www.duvardanduvara.com

tarket karo pvc yer döşemeleri

Tarkett Zemin Çözümleri yaşam kalitenizi arttırır…

 

 

Tarkett zemin çözümleri nerede uygulanmış olursa olsun yaşayan, çalışan veya boş zaman aktivitelerinden hoşlanan herkesin yaşam kalitesini pozitif yönde arttırmaktadır.

 

Tarkett, dünya çapındaki uzmanlığı ile vinil, linolyum, laminat parke, lamine parke, aksesuarlara ve spor yüzeylerden oluşan geniş bir ürün gamına sahiptir. Zengin ürün yelpazesi zemin tecrübesi konusunda Tarkett’i lider ve ayrıcalıklı bir marka konumuna taşımaktadır. Tarkett’in zemin çözümleri; kamu projelerinde, konut veya sportif projelerde, ister yeni inşaat ister onarım olsun her ürün için somut, pratik, duygusal ve ekolojik yararlar sunmaktadır.

 

 

 decking teak dış zemin kaplaması


TARKETT RENK SİSTEMİNE WEP SİTEMİZDEN ULAŞABİLİRSİNİZ...   www.tarkett.com.tr

 

Tasarım rengi

 

Tutarlı bir koleksiyon

Renk, desen ve tarz Tarkett’in zemin çözümleri için bütünleyici parçalardır. Tarkett koleksiyonunu çağdaş ve amacına uygun kılan dünya çapında bir tasarımcı ekip ile çalışıyor olmasında yatmaktadır. Çağdaş desenleri, uyumlu ve kendine has zengin tasarım çeşitliliği ile her sektöre uygun ve fonksiyonel çözümler sunmaktadır.

 homojen pvc yer döşemeleri

www.duvardanduvara.com


Tarkett renk sistemi ile kolay renk seçimi

Yapı profesyonellerine yüzlerce çeşit ürün sunan Tarkett, müşterinin kolay karar verebilmesine yardımcı olmak amacıyla Tarkett Renk Sistemi’ni geliştirmiştir. Bu sistem; bütün ürün çeşitlerini, çalışma biçiminiz ve karşılaştığınız sorunlara gruplandırarak, renk seçimini kolaylaştırır, yeniliğe ve yaratıcılığa daha fazla zaman ayırmanızı sağlar.

 


heterojen pvc yer döşemeleri

www.duvardanduvara.com


Sürdürülebilir çözümler

Tarkett’in sürdürülebilirliğe yaklaşımını “Uyumlu Seçim” olarak adlandırıyoruz. Sürdürülebilir çözümler için müşterilerimizin proje ve bütçe gereksinimlerini dengelemelerine yardımcı oluyoruz.

 

Tarkett olarak, sürdürülebilirliğin sadece teoriden ibaret olmaması gerektiğine inanıyoruz. Yıllardan beri çevresel sorumluluk ve üretim konusunda lider olan firmamız, daha iyi malzemeler geliştirmeye, daha az kaynak kullanmaya, insan dostu alanlar yaratmaya ve ömürleri dolduktan sonra ürünleri geri dönüştürerek yeniden kullanmaya odaklanmıştır.

 

Daha İyi Malzeme

Tarkett, kullanabildiği her yerde geri dönüşümü mümkün doğal malzemeler kullanmaktadır. Tüm ürünlerinde bu durumu sürekli arttırmaya devam etmektedir.

 

Kaynak Yönetimi

Tarkett her üç ayda bir su, enerji, atık, geri dönüşüm ve emisyon göstergelerine göre operasyonlarını raporlamaktadır. Kamuoyuna açıklanan bu veriler sayesinde firmamızın kaynak tüketimindeki ekonomik bakışı halkla paylaşılmaktadır.

 

İnsana Dost Mekânlar

Tarkett, insanların sağlıklı bir ortamda rahatlık içinde yaşayabileceği, çalışabileceği, öğrenebileceği, oyun oynayabileceği ve boş vakitlerini zevkle geçirebilecekleri ortamlar sağlayan zemin çözümleri üretir. Düzenli olarak, tüm zemin malzemelerimizin uygulandıkları yerdeki hava kalitesine katkısı değerlendirilir. Yüzey güçlendirme işlemleri sayesinde su, deterjan ve enerji ihtiyaçları azaltılarak kaynakların tasarruflu kullanılması sağlanır.

 

Yeniden Kullanım ve Geri Dönüşüm

Tarkett, ürünlerinde daha çok geri dönüşümlü malzeme kullanmaya çalışır ve malzemenin ömrü sonunda da mümkün olduğu kadar çok kısmını geri dönüştürür. Endüstrideki en büyük geri dönüşüm operasyonunu yapan Tarkett, 2008 yılında 68 bin tondan fazla katı atığın geri dönüşümünü sağlamıştır.

 

 

 karo pvc yer döşemeleri

www.duvardanduvara.com


Her sektör ve her uygulama için en iyi zemin çözümleri

Tarkett’in güçlü bir segment yaklaşımı bulunmaktadır. Böylece hedef sektörlere yönelik olarak yüksek derecede verimlilik, esneklik ve danışmanlık yetkinliği sağlanmaktadır.

 

 

Sağlık

Sağlık sektörüne yönelik zemin çözümleri, çok sayıda ihtiyacı karşılıyor olmalıdır. Temizlik ve hijyen en önemli önceliklerdir. Zemin malzemesi aynı zamanda hastaların iyileşebileceği, sağlık ekibinin rahat ve kolay çalışabileceği bir dizi teknik özelliği sağlarken uygun ortamı da yaratmalıdır.

 

Tarkett, sağlık sektörünün profesyonelleri ile yürüttüğü çalışmalar sonucunda; sağlık sektörüne yönelik bir projenin planlamasından uygulanmasına, temizlik ve bakımına kadar tüm süreçlerde lider haline gelmiştir.

 

 

 www.duvardanduvara.com


Dayanıklı ve hijyenik yüzeyler; yoğun kullanıldığında aşınma ve lekelenme ile başa çıkabilmekte ve de kolay temizlik imkanı sağlamaktadır. Tarkett, hassas elektronik ekipmanları elektriksel deşarjlardan koruyup statik kontrole olanak sağlayan özel zeminlerden, ıslak mekânlar için su geçirmez sistemlere, hasta odaları için mükemmel ses yalıtımına sahip uzman zeminlere kadar geniş bir seçenek olanağı sunmaktadır. Ayrıca renkli çocuk koğuşlarından yoğun bakım odalarına ve idari ofislere kadar her alana hitap eden geniş bir renk, desen ve malzeme çeşitliliği Tarkett ürün yelpazesinde yerini almıştır.

 


 

Eğitim

Eğitimde; hayatı keşfetmeye yeni başlamış yürümeyi öğrenen bir çocuktan, entelektüel keşif yolculuğuna çıkmış öğrencilere kadar değişik yaşlardan kullanıcılar Tarkett’in hedef kitlesi arasındadır. Tarkett, uzun yıllardır daha iyi eğitim ortamları geliştirebilmek için çocuklar, öğrenciler ve öğretmenler ile ortaklaşa çalışmalar yapmaktadır.

 

Eğitim kurumları için ürettiğimiz zemin çözümleri, daha iyi yaşam alanları sunabilmek için öğrendiklerimizin bir yansımasıdır. Yıllar süren çalışmalarımız sonucunda kullanıcılarımıza uzun ömürlü, güvenli ve uygun maliyetli malzemeler üretmeyi öğrendik. Zemin çözümlerimiz değişik etkinliklere uygun çok geniş bir kullanım alanı ve malzeme seçimi sunmaktadır. Pratik fakat çekici zeminler için linolyum serisi en beğenilen ürünler arasındadır. Linolyum serisi ürünler tamamen doğal, hijyenik ve son derece dayanıklıdır. Yoğun yaya trafiğine dayanıklı, aynı zamanda heyecan verici ve zengin renk alternatifine sahiptir. Vinilin güçlü, lekeye dayanıklı yüzeyleri ve mükemmel akustik özellikleri, onun laboratuarlardan konferans salonlarına kadar her yerde alternatif bir seçim olmasını sağlar.

 


www.duvardanduvara.com


Mağazacılık

Enerjik ve heyecan dolu butikler veya büyük market zincirleri için marka imajı müşterileri kapıdan içeri sokabilmek anlamına gelir. Zemin, mağazaya adım atan müşterinin beğenisini kazanarak ilk tercihi olabilmek adına oldukça önemli bir rol oynamaktadır.

 

Tarkett ürünlerinin olduğu bir dükkân veya mağazada gerçek ahşaptan, laminat ve vinil malzemelere kadar, her zaman iyi bir zemin vardır. Geniş renk, tarz ve yüzey çeşitliliği, perakende satış alanı tasarımının kompleks ihtiyaçlarını karşılamak için idealdir.

 

 

Tercihinize göre yüzlerce çeşidi kombine ederek zemini en verimli şekilde kullanabilir, istediğiniz bölümlerde belirgin efektler, bağımsız alanlar ve yürüme yolları yaratabilirsiniz.

 

 

 

Dayanıklı, kolay temizlik ve bakım sağlayan yüzeyler kullanarak mağazanızı hep en iyi şartlarda tutabilirsiniz.

 

Zaman içinde moda değiştiğinde ürünlerimizin kolay döşeme özellikleri sayesinde, minimum zaman ve masrafla zevkinize göre değişiklik yapabilirsiniz.

 

Ofis ve Kamu Kurumları

 

İş yaşamında ofis tasarımın seçimi çalışanlara ve müşterilere; profesyonel, yaratıcı, pratik veya hizmete yönelik mesajlar vermektedir. İyi bir tasarım, şirketin imajını arttıracak, pozitif ve daha verimli bir ortam sağlayacaktır.

 

Dünya çapındaki mimarlar, tasarımcılar ve şirketlerle yapılan ortak çalışmalar sonucunda geliştirilen Tarkett zemin sistemleri; tüm çalışma ortamlarına tarzı, konforu ve kullanışlılığı ile ideal zemin çözümleri sunmaktadır.

 

Ofisimizin her bölümü için koleksiyonumuz içinde size uygun bir çözüm mutlaka vardır. Ana ofis alanları için esnek ve modüller çözümler, mutfaklar için pratik ve suya dayanıklı vinil zeminler, yönetim kurulu toplantı odası için lüks sınıf lamine parkelerimiz tercihinize sunulmaktadır. Ayrıca çalışma ortamlarınızın etkisini arttırmak için sunduğumuz renk, model ve yüksek tasarım seçeneklerimiz ile ofis alanlarınıza kurumsal, modern, geleneksel veya özgün bir görünüm sağlamanız mümkündür.

 

 Konaklama

Oteller, müşteri çekebilmek ve memnuniyeti en üst seviyede tutabilmek için hizmetlerinde fark yaratacak çözümleri araştırılar.

 

Uluslararası otel zinciri, şubeleri hangi ülkede olursa olsun tutarlı bir tarz ararken, butik oteller, küçük otel zincirleri, restaurantlar ve barlar da kendine özgü tarzları benimsemişlerdir.

 

Tarkett zemin çözümleri, otel müşterilerinin kendilerinde evlerinde hissetmelerini sağlayacak konfor ve şıklığı olağan üstü renkler ve malzemelerle birleştirmiştir. Uzun ömürlü zeminlerimizin döşenmesi, temizlenmesi, bakımı kolaydır ve karlılığınızı arttıracak ideal bir yatırımdır.

 

Konut

İyi bir tasarım, konutu yaşanacak bir eve dönüştürülebilir. Günümüzde insanlar duygusal ve fiziksel faydaları olan konforlu, temiz, pratik evleri tercih etmektedir.

 

Tarkett olarak, keyif alacağınız ve mutlu olacağınız yaşam alanlarını oluşturmak için; kamu yetkilileri, dünya çapında üne sahip tasarımcılar ve mimarlar ile ortak çalışmaktayız.

 

Her türden zevk ve tarz için oluşturduğumuz lamine, laminat ve vinil grubu koleksiyonlarımız, renk ve desen çeşitleri ile yaşadığınız mekânları isterseniz de standart hale getirme imkânı sağlar.

 

Özellikle kalabalık konutlarda ciddi gürültülü sorunu yaşanmaktadır. AR-GE ekimiz konutlardaki katlar arası ses emilimini arttıran yeni çözümler oluşturarak daha iyi akustik ve konfora sahip alanlar oluşturmaktadır. Kolay döşenen pratik ve dayanıklı yüzeyler, kolay temizleme ve bakım olanağı sunar. Zemin çözümlerimizin sahip olduğu bu özellikler mükemmel yaşam döngüsü maliyeti sunarak, Tarkett, zeminlerinin iyi bir yatırım olmasını sağlar.

Endüstri

Endüstrinin zemin gereksinimleri, endüstrinin kendisi kadar çeşitlidir. Doğru zemine sahip olmak yaşamsal bir iş gereksinimidir ki bu güvenlik ve verimliliği de arttırır.

 

Değişik endüstrilerin çeşitli ihtiyaçlarını anlamış olmak Tarkett zemin çözümlerini özel kılar. Ürünlerimizi elektronik malzemelerin güvenliği için statik kontrollü, ağır sanayinin darbe, ısı ve kimyasal dayanımını sağlamaları için geliştirdik. Güvenli ortamlar sunan çözüm sistemlerimiz uzun ömürlüdür. Temizlik ve bakımları kolaydır.

 

 

Ulaşım

Konu seyahat etmek edince konfor, rahatlık ve güven en önemli unsurlardır. Yolcular seyahatleri için çekici ve temiz ortamları tercih etmektedir.

 

Tarkett’in dayanıklı ve uzun ömürlü zemin yüzeyleri, ağır yolculuklar için idealdir. Her yolculuğu zevkli hale getiren çözümlerimiz her yönden güvenlikli olup, kaymaya ve ateşe dayanıklıdır. Geniş renk ve model seçenekleri ile uzun ömürlü modern tarzlar yaratmaktadır. Temizliği ve bakımı kolay olduğu için çekici zemin görüntüsünün uzun yıllar korunmasını sağlar.

 

 

Yaşlılar için güvenli, rahat bir çevre aktif ve bağımsız bir hayat sürmelerine yardımcı olur. Bu durumda zemin seçimleri hem bakıcılar hem de bakılanları desteklemek için önemlidir.

 

Tarkett, sektörden kişilerle; ihtiyaçları karşılayan, uzun ömürlü performansı sağlayan daha iyi zemin çözümleri geliştirmek için yakın bir şekilde çalışmaktadır. Tüm zemin çözümlerimiz temizlik ve bakımı kolay, dayanıklı, hijyenik yüzeyler sunmaktadır. İhtiyaç duyulduğunda akustik ve su geçirmezlik özelliğine sahip malzemeler de sunulabilmektedir. Çözümlerimizdeki geniş renk ve desen çeşitliliği sadece ev duygusunu yaratmakla kalmaz, ayrıca yaşlılar için çok önemli olabilecek olan görsel uyarı ve rehberliğide sağlar.

 


www.duvardanduvara.com


Spor

Doğru spor zeminin seçimi, rahatlık, güvenlik ve performans kriterlerini karşılaması kadar yüksek seviyedeki müsabakalar içinde çok önemlidir.

 

Tarkett Sports dünyanın en büyük spor zemini tedarikçisidir ve spor zemini endüstrisinin hızını ayarlar.

 

Başarımızın anahtarı; kaliteye, yeniliğe ve müşteri hizmetine karşı süregelen sorumluluğumuzdur.

 

Her projenin en başından itibaren tasarım, yaratıcılık ve uygulama süreçlerimizde müşterilerimizle yakından çalışarak, onların ve kullanıcıların isteklerine uygun mükemmel spor yüzeyleri sağlıyoruz.

 

Tarkett Sports şu an basketbol, voleybol, hentbol, skuaş ve çok amaçlı jimnastik uygulamaları için tasarlanmış geniş bir ahşap, PVC ve linolyum spor yüzeyi seçeneği sunmaktadır. Ayrıca her türlü spor aktivitesine ev sahipliği yapan spor zeminlerinin korunması içinde çözümler sunmaktayız.

 

Dış mekânlarda yapılan spor dalları içinde her seviyeden sporcunun gereksinimlerini karşılamak amacıyla tasarlanan bir dizi suni çimden spor alanları sunmaktayız.(Fieldturf)

 

 

 

Zengin tasarımları ve geniş ürün çeşidi ile zemin piyasasındaki gerçek çözüm sağlayıcı

 

Ticari Tip Vinil

 

Vinil Devrimi

Tarkett, vinil zeminlerinin gelişimine 50 yıldan fazla süredir tecrübe ve yenilik zenginliği getirmektedir. Tarkett 1970’lerde, günümüzde şuanda başka firmalar tarafından rutin olarak kullanılan Poliüretan yüzey güçlendirme teknolojisine (PUR) öncülük etmiştir. Bugün gelişimimizi; sürekli daha iyi teknik ve çevresel performans, sağlık, konfor ve tarz beklentileri olan müşterilerimiz belirlemektedir.

 

Vinil çözümü her yerde

Vinil, sadece tek bir ürün değildir. Heterojen ve homojen vinil inanılmaz sayıda çok uygulamada kullanılabilecek Farklı fonksiyonellikte geniş bir döşemelik ailesi sunmaktadır. Her zaman uygun bir vinil çözümü vardır. Hastaneler ve okullar gibi yoğun trafik olan yerler için kompakt ve akustik çözümler, ofis ihtiyaçları için mükemmel bir çözüm olacak serbest döşenebilir vinil karoları, dükkânlar ve mağazalar için lüks vinil karoları, kayma veya düşme riski olan yerlerde kaymaz özellikli zeminler, ıslak mekânlar için su geçirmez sistemler, bilgisayar odaları ve ameliyathaneler için statik kontrol sağlayan vinil zeminler uygulanmaktadır. İhtiyaçlarınız her ne ise Tarkett vinil, mükemmel sonucu almanız için geniş bir aksesuar seçeneği de sunar.

 

Hayata renk katar

Renkler ve desenler sadece dekoratif amaçlı değildir. Aynı zamanda önemli bir ticari ve duygusal kantça olabilirler. Doğru renkler bir otel veya butiğe kişisellik kazandırırken, çalışma ortamları ve okullarda konsantre olmaya yardımcı olur. Sağlık merkezlerinde ise iyileşme ve konfor konusunda etkilidir. Piyasada ki en geniş renk ve desen seçeneğini sunan Tarkett Vinil Zeminleri, projelerinize yaşam ve ilham katar.

 

 

 

 

 

Konut Tipi Vinil

Dekorasyon zevkiniz ne olursa olsun çözüm Tarkett

 

 

Tarkett vinil zemin malzemeleri, sınırsız renk ve desen alternatifiyle kendinize özgü dizaynlar yaratmanıza olanak sağlar.

 

Olağanüstü Dokular

 

Yüzey ve doku seçeneklerimiz; derin ve rüstik tarzdan, hafif ve düz alternatiflere kadar gerçekçi otantik desenlerin son dokunuşlarını oluşturur.

 

Çekici renkler

Evinize kişisellik kazandırmanın en önemli faktörü renktir. Tarkett’in geniş renk seçenekleri ile her mekânı istediğiniz tarzda değiştirebilirsiniz. Beyaz veya tütsülenmiş ahşaplar, doğal taş ve seramik desenler, siyah ve beyaz veya rengârenk tarzda ürünlerimizi kullanarak hayal gücünüzü zorlayabilirsiniz.

 

 

Linolyum

“Linolyum” Geleceğin doğal malzemesi

Tarkett, bir asırdan daha uzun bir süredir linolyum zeminler üretmektedir. Üretim yöntemi neredeyse hiç değişmemesine rağmen bugün, Tarkett linolyum daha yeni, dinamik ve heyecan verici hale getirilmiştir. Geliştirilmiş yeni teknik performansı sayesinde doğallığı, kaliteyi ve yoğun trafiğe dayanıklılığı birleştiren Tarkett, eğitimden sağlık hizmetlerine kadar birçok sektörün zemin ihtiyacı için ideal bir seçenek olmuştur. Hem kompakt ve hem de akustik versiyonları ile modern linolyum; görüntü, fonksiyonellik, maliyet ve uzun ömürlülük gibi talepleri karşılayabilmektedir.

 

Linolyum Xf” Bir yüzey devrimi

Xf yüzey koruma ve Xf kaynak kordonları ile Tarkett, üstün performansa sahip, aşınmaya ve kimyasallara karşı dayanıklı, temizlik ve bakımı kolay yeni nesil bir linolyum geliştirilmiştir. Sonuç olarak; zamandan tasarruf ile birlikte yoğun olmayan bir temizlik ve bakım gerektiren Linolyum Xf, korumasız linolyum malzemelere göre daha iyi yaşam döngüsü maliyetine sahiptir.

 

Spor

Doğru Spor zemini; rahatlık, güvenlik ve performans gibi önemli kriterleri en iyi şekilde karşılayan özellikte olmalıdır. Tarkett Sports dünyanın en büyük spor zemini tedarikçisi olup, spor zemini endüstrisine yön vermektedir.

 

Başarımızın anahtarı; kaliteye yeniliğe ve müşteriye karşı süregelen sorumluluğumuzdur. Her projenin en başından itibaren tasarım, yaratıcılık ve uygulama süreçlerinde müşterilerimizle diyalog halinde olup onların ve kullanıcıların isteklerine uygun mükemmel spor yüzeyleri oluşturuyoruz.

 

Sportif Zemin çözümlerimiz; sporcuları korumak için geliştirmiş olup, çeşitli aktiviteler için uzun süreli yüksek performanslı yüzeyleri oluşturmaktadır. Tarkett Sports, spor yüzeyleri tedarikçisi olarak, her türlü uygulamalar için tasarlanmış çok çeşitli spor yüzeyleri sunmaktadır. Basketbol, voleybol, hentbol, skuaş ve çok amaçlı jimnastik uygulamaları için ahşap, PVC ve linolyum spor yüzeyleri üretmekte, ayrıca Tarkett, spor alanlarında yapılan konserler ve toplantılar gibi spor dışı kullanımlar için de zemin koruma çözümleri sunmaktadır.

 

Tarkett Sports, ayrıca dışarıda yapılan spor dalları için, okullarda kullanılan amatör zeminlerden, profesyonel spor dallarına kadar her çeşit spor ve yarışma için uygun sentetik çim ( FieldTurf) seçenekleri sunmaktadır.

 

Lamine Parke

 

Doğal bir ürünün otantikliği söz konusu olduğunda hiçbir şey lamine parkenin güzelliğiyle rekabet edemez. İstenilen zemin fonksiyonunun tarz ile uyumlu olması gerektiği ev, dükkân ve otel gibi uygulamalarda lamine parke başlıca seçenektir.

 

Doğal kalite ve teknik yenileme

Tarkett 120 yılı aşkın tecrübesi ile ahşabın özellikleri ve kalitesi hakkında derin bir uzmanlığa sahiptir. Bu uzmanlık; ürünlerimizin en iyi ürün teknikleri ve yüzey işlemleri ile üretildiğinin güvencesidir. Lamine parke koleksiyonumuz güçlü kilit sistemleri ile son derece dayanıklıdır ve piyasadaki en dayanıklı cila yapısına sahiptir.

 

Doğadan ilham alan tasarımlar

Tarkett’in yenilikçi ve çevre dostu teknikleri, lamine parkenin doğal kalitesine ve renklerine yeni bir boyut katmaktadır. Beyaz ve griden egzotik türlerin benzeri bir şekilde işlem görmüş koyu renkli Avrupa ahşabına kadar geniş olan çeşitlerimiz ile ahşap koleksiyonumuz klasikten çağdaşa kadar her zevke hitap eder.

 

Laminat Parke

 

Her türlü kullanım için Laminat parke

 

Laminat’ın fonksiyonelliği, tarzı ve modern görünümü, uzun ömürlü yüzeyler için ideal bir çözüm olmasında etkilidir. Otellerden restaurantlara, ofislerden dükkânlara ticari mekânlardan konutlara kadar birçok yaşam alanı için ideal bir seçimdir.

 

Tarkett Laminat parkeleri en son teknoloji ile üretilmiş eşsiz bir kaliteye sahiptir. Tüm ticari Laminat parkelerimiz; vurmalara ve darbelere karşı güçlendirilmiş levhalardan yapılmıştır. Kullandığımız MRTech işlemi rutubete karşı üstün koruma sağlar, kabarmayı ve biçim bozukluluğunu engeller ve ürünün yaşamını uzatır.

 

Tarkett’in eşsiz T-Lock kilit sistemi; piyasanın en dayanıklısı olduğunu ispat etmiştir. Techwear yüzey işlemi; mukavemet ve kolay bakım özellikleri kazandırır. Ayrıca tüm Laminat parkelerimiz; konfor sağlayan anti statik işleme tabi tutularak elektriksel boşalma riskini de azaltır.

 

Her yer için yeni bir tasarım

Tarkett; yeniliği, kaliteye ve yüksek tasarımı yansıtan olağanüstü bir koleksiyon sunmaktadır. Çeşitlilik klasik meşeden egzotiklere, taş görünümlü desenlerden artistik motiflere kadar uzanır. Basit yada sofistike etki sağlamak için ise; desenler, kabartmalı yüzeyler ile desteklenmiştir.

 

Aksesuarlar

 

Her zemin doğru aksesuarlara ihtiyaç duyar

 

 

Aksesuarlar zeminin son görümüne mükemmellik kazandırır, korur ve kişisellik katarak belirgin hale getirir. Bu ürünler özellikle inşaat sanayisi için tasarlanmıştır. Tarkett’in aksesuar çeşitleri; doğru ürünü doğru yerde ve doğru fiyata almanızı sağlayan çözümler paketidir. Talepler üzerine döşeme ve kişiye özel çözüm yardımı da sağlanmaktadır.

 

Tarkett aksesuarları tüm heterojen ve homojen vinil ve linolyum döşemelikler ile birlikte kullanılabilir. Aksesuar çeşitliliğimiz mevcut zemin rengiyle kontrast oluşturan renkler ve farklı teknik özellikteki ürünleri kapsamaktadır. Vinil ve linolyum kaynak kordonları ile e tamamlanır.

 

Tarkett aksesuar çeşitleri; her zemin için aynı yüksek standartlarda üretilmiştir. Kapsamlı şekilde ürün ekiplerimiz tarafından test edilen her aksesuar, birlikte kullandıkları zeminler kadar kullanım ömrüne sahip olacak şekilde tasarlanmıştır.

 

Diğer Tarkett ürünleri gibi aksesuarlar da sürdürülebilirlik ve çevresel kalite gereksinimlerini karşılamak için doğal ve yenilenebilir malzemeler kullanılarak üretilmiştir. 

 

  

 EMAN ZEMİN KAPLAMALARI

 VE SANAYİİ TİCARET LTD.ŞTİ.

 TELEFON:

 0212 477 02 90

 0212 538 38 89

 0212 617 99 29

FAX:

0212 479 12 02

www.duvardanduvara.com

info@emanhali.com
www.zeminbank.com

 www.emanhali.com

Bu haber 7947 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Ürünler - Firmalar

türkfleks

türkfleks turkflex, turkfleks, turkflex, turk flex, turkfileks, türkfleks, turkfleks, türk fleks, türkflex, çim halı, halıfle...

eman halı

eman halı spot halıfleks, spot halıser, spot halı flex, spot halı, spot halı fiyatları, spot halı bayileri, spot ucuz halı, s...

ANKET

Bize Nasıl Ulaştınız...?
Tüm Anketler

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE İLETİŞİM
Sitemizde 1211 haber, Video sayfalarımızda 3 video ve Galeriler sayfalarımızda 0 fotoğraf bulunmaktadır.
Haberler 9603489 defa okundu ve 5 yorum yapıldı.
duvardan duvara halı |ithal duvar kağıtları | Halı Saha | Dekoratif Aynalar | Halıfleks| Dekoratif Ayna Üreticisi | Duvar Kağıdı Fiyatları | Halıfleks| Bukle Halı

Tüm Hakları Saklıdır halı saha suni çim halı halı halıfleks bukle halı cami halısı jel tabanlı yolluk çim halı mineflo pvc yer döşemesi laminant parke kaymaz tabanlı halı oto paspas ev paspas iş paspas
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Tasarım: Ece Medya